kontakt       forum       szukaj       start    
Aktualności
Co gdzie kiedy
Kalendarium
Konferencje
Dokumenty
W mediach
Fotogalerie
Jak robią to inni
Linki
STRONA POD PATRONATEM
KAZIMIERZA BARCZYKA
PRZEWODNICZĄCEGO SGiPM
WICEPRZEWODNICZĄCEGO
SEJMIKU WM
01.10.2009  
Prezydenta nie stać na marzenia o metrze...

Żeby móc skutecznie walczyć o pieniądze na metro, potrzebna jest dokumentacja, która uwiarygodni realność przedsięwzięcia. Nie będzie jej, póki prezydent Krakowa nie uwierzy w tę inwestycję.

Jackowi Majchrowskiemu brakuje determinacji i rozmachu. Po sześciu latach rządzenia miastem pogodził się z mozolnością procedur prawnych i kłopotami własnościowymi w mieście.

Dlatego nie stać go na marzenia o metrze. Nie stać go zresztą również na inne marzenia inwestycyjne. Niewiele wyzwań postawił przed sobą. Stąd, mimo kończącej się za rok kadencji, nie ma go za bardzo z czego rozliczać.

Dopóki Jacek Majchrowski albo inny prezydent Krakowa nie uwierzą, że metro, III obwodnicę czy też północną obwodnicę można wybudować, żadna z tych inwestycji nie powstanie i na żadną nie uda się zdobyć pieniędzy.

Bartosz Piłat
więcej w Krakowkiej Gazecie Wyborczej z 2009-09-26

wstecz
  WASZE KOMENTARZE
Prezydent nie jest od tego aby stwierdzać czy go stać czy nie bo to nie jego prywatne pieniądze. Szkoda że po tylu latach prezydentury p. Majchrowskiego Kraków cofnął się jeśli chodzi o infrastrukturę. 2009-11-01 18:47:45
~ sławoj
  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
Kod antyspamowy
              Strona o Krakowskiej Komunikacji Podziemnej    
poleć znajomemu